sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 3msp
3msp
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:05- 7:50 zaj_sport_p DW POLONIA     religia-rel #446 S_23 paii-1/6 KS S_19
ppemuin-2/6 PS Zakład2
pruism-3/6 #57 O2
potweiaa-4/6 #248 S_W7
pdlm-6/6 #201 S_W2
2 8:00- 8:45 zaj_sport_p DW POLONIA religia-rel #446 S_12 hist WM S_25 j.polsk AB S_22 prutk-1/6 #53 S_8
pnikemuin-2/6 PS Zakład2
pmeipeie-3/6 #56 S_W6
sla-4/6 #247 S_2
ppirppit-6/6 #41 S_W2
3 8:55- 9:40 zaj_sport_p DW POLONIA r_matematyka EH k30 mat EH k14k fizyka S_10 pus-1/6 SA S_5
pnikemuin-2/6 PS Zakład2
pmepizpih-3/6 #55 S_W5
pootweia-4/6 #246 S_26
pousrkił-6/6 #37 S_3
4 9:50-10:35   j.polsk AB S_22 j.polsk AB S_22 geo EA k30 pus-1/6 SA S_5
npoimcmiu-2/6 PS Zakład2
pm-3/6 #51 S_17
j.rosyjski-4/6 #27 S_32
pousrkił-6/6 #37 S_3
5 10:45-11:30 pai-1/6 #52 S_19
prppp-2/6 DD S_7
dtuism-3/6 #59 S_W1
potweia-4/6 #30 S_17
j.angielski LP S_29 wf RR SILOWNIA przedsięb. K_ k20 psi-1/6 AJ S_15
pnpoimcmiu-2/6 PS Zakład2
pmepizm-3/6 #54 O1
pootweia-4/6 #246 S_W5
pooił-6/6 #43 k32
6 11:40-12:25 prsso-1/6 #191 S_20
nikemuin-2/6 IB S_W5
ppsium-3/6 #61 O1
j.rosyjski-4/6 #27 S_32
infor DK S_3 wf RR L1 mat EH k20 prsi-1/6 BM S_16
pomemuin-2/6 ZZ Zakład2
pdtuism-3/6 #60 k31
pirppit-6/6 #40 S_W2
7 12:45-13:30 prsso-1/6 #191 S_20
ppp-2/6 DD S_26
pouism-3/6 #58 S_W4
potweiaa-4/6 #248 S_W1
ooił-6/6 #42 k32
geo EA k30 r_matematyka EH k20 hist WM S_25 piabd-1/6 KY S_4
opoimcmiu-2/6 ZZ Zakład1
pmepizpih-3/6 #55 S_W5
jaz-4/6 #245 S_29
popmpkiubk-6/6 #39 S_W6
8 13:40-14:25 jaz-2/6,3/6,6/6,1/6 #50 S_29
jaz-2/6,3/6,6/6,1/6 #50 S_29
jaz-2/6,3/6,6/6,1/6 #50 S_29
potweiaa-4/6 #248 S_W1
jaz-2/6,3/6,6/6,1/6 #50 S_29
zaj.wych BK S_12 chem SM S_26 j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
ppsi-1/6 KS S_19
poremuin-2/6 ZZ Zakład1
pkuism-3/6 #198 S_W4
psl-4/6 #244 S_P1
popmpkiubk-6/6 #38 S_W2
9 14:35-15:20 j.angielski LP S_29 mat EH k14k sla-4/6 #997 S_P1 j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
j.niemiecki-6/6,2/6,3/6,1/6 #49 S_13
 
10 15:30-16:15 wf RR kWF wotweia-4/6 #33 S_W1
ppoiprpnsopr-6/6 #36 S_W2
     
11 16:25-17:10 oosn ZC S_W4 wotweia-4/6 #33 S_W1
ppdlm-6/6 #35 S_W2
     
12 17:20-18:05   potweia-4/6 #567 S_W1     zaj_sport_p DW POLONIA
13 18:15-19:00   zaj_sport_p DW POLONIA zaj_sport_p DW POLONIA zaj_sport_p DW POLONIA zaj_sport_p DW POLONIA
14 19:10-19:55   zaj_sport_p DW POLONIA zaj_sport_p DW POLONIA zaj_sport_p DW POLONIA zaj_sport_p DW POLONIA
15 20:05-20:50       zaj_sport_p DW POLONIA  
Drukuj plan
wygenerowano 22.10.2021
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum