sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 4ms
4ms
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:05- 7:50 r_matematyka KJ S_11   zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
  zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
2 8:00- 8:45 mat KJ S_11 religia-rel #444 S_7 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
religia-rel #444 S_7 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
3 8:55- 9:40 j.niemiecki-jn1,jn1,jn1 #451 S_31
j.niemiecki-jn1,jn1,jn1 #451 S_31
j.niemiecki-jn1,jn1,jn1 #451 S_31
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
wf NO Lotto3
4 9:50-10:35 tsiai-1/4 #223 S_19
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #212 S_18
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #212 S_18
r_fizyka-3/4,2/4,4/4 #212 S_18
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
wf NO Lotto3 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
tsiai-1/4 #223 S_19
pioosn-2/4 #7 O1
uism-3/4 #89 S_6
biespa-4/4 #83 S_P1
5 10:45-11:30 j.polsk IZ S_1 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
tsiai-1/4 #224 S_20
pp-2/4 #8 S_6
peie-3/4 #367 S_W1
biespa-4/4 #83 S_P1
zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto
j.niemiecki-jn1,jn1,jn1 #451 S_31
j.niemiecki-jn1,jn1,jn1 #451 S_31
j.niemiecki-jn1,jn1,jn1 #451 S_31
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
j.rosyjski-jr2,jr3,jr4,jr1 #02 S_32
6 11:40-12:25 r_informat.-1/4 #213 k34k
pza-2/4 #378 S_3
mpipwm-3/4 ŁD S_7
osp-4/4 #84 S_2
wf NO kBoisko2 tsiai-1/4 #221 S_19
pp-2/4 #8 S_6
ouism-3/4 #11 O2
ueiasp-4/4 #82 S_2
  j.angielski Sk S_30
7 12:45-13:30 sbd-1/4 BM S_16
pza-2/4 #378 S_3
mpipwm-3/4 ŁD S_5
osp-4/4 #84 S_2
j.angielski Sk S_30 prbd-1/4 #78 S_4
pp-2/4 #8 S_6
twikm-3/4 S_W5
ueiasp-4/4 #82 S_2
sbd-1/4 BM S_16
pza-2/4 #215 S_19
uism-3/4 #89 S_6
biespa-4/4 #83 S_P1
j.angielski Sk S_30
8 13:40-14:25 tsiai-1/4 #221 S_19
pioosn-2/4 #7 O1
mpipwm-3/4 ŁD k33k
osp-4/4 #84 S_2
r_matematyka KJ S_11 prbd-1/4 #78 S_4
pp-2/4 #8 S_6
ouism-3/4 #11 O2
ueiasp-4/4 #82 S_2
wiai-1/4 #74 S_19
opp-2/4 #6 S_12
eiem-3/4 #9 S_17
osp-4/4 #86 S_P1
zaj.wych Ja S_20
9 14:35-15:20   mat KJ S_11 prbd-1/4 #78 S_4
opp-2/4 #678 S_18
eiem-3/4 #9 S_17
ueiasp-4/4 #82 S_2
wiai-1/4 #74 S_19
opp-2/4 #6 S_21
mpipwm-3/4 ŁD S_11
osp-4/4 #86 S_P1
u_hist.i sp. HP S_24
10 15:30-16:15   j.polsk IZ S_9 prbd-1/4 #78 S_4
opp-2/4 #678 S_18
twikm-3/4 S_W5
biespa-4/4 #83 S_P1
wiai-1/4 #74 S_19
pioosn-2/4 #7 O1
mpipwm-3/4 oa S_4
osp-4/4 #86 S_P1
 
11 16:25-17:10   j.polsk IZ S_9 mat KJ S_11 wiai-1/4 #74 S_19
pioosn-2/4 #7 O1
mpipwm-3/4 S_W5
osp-4/4 #85 S_W1
 
12 17:20-18:05 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
    tsiai-1/4 #224 S_20
pza-2/4 #215 S_19
peie-3/4 #10 S_W1
osp-4/4 #85 S_W2
 
13 18:15-19:00 zaj_sportowe-1/2 TC Lotto2
zaj_sportowe-2/2 DB Lotto3
       
Drukuj plan
wygenerowano 22.10.2021
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum