sql-logo plan zajęćzespołu szkół mechanicznych nr 1

Plan lekcji oddziału - 2msp
2msp
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 7:05- 7:50   wf JB kWF utk-1/8 #609 S_8
pomemuin-2/8 #159 S_W6
wotpis-3/8 #17 S_P1
pmeipeie-4/8 #128 S_2
ppoiprpnsopr-5/8 #186 S_W2
ppad-8/8 #145 S_20
religia-rel #114 S_31 prsso-1/8 Ja S_20
2 8:00- 8:45   wf JB L4 mielsk-1/8 EP S_7a
omemuin-2/8 #160 S_W6
wotpis-3/8 #17 S_P1
puism-4/8 #136 S_W5
ooił-5/8 #181 k32
pad-8/8 #146 k14k
religia-rel #114 S_29 prlsk-1/8 #08 S_5
ppemuin-2/8 #157 k30
pruism-4/8 #129 O2
ousrkił-5/8 #187 S_3
paii-8/8 #5 S_19
3 8:55- 9:40 oosn ZC S_W6 wf JB L4 eus-1/8 SA S_5
oremuin-2/8 #996 S_W6
ppotpis-3/8 #346 S_2
dtuism-4/8 #135 S_W4
opmpkiubk-5/8 #184 S_W5
prpai-8/8 #142 S_20
  pai-1/8 Si k33k
pnikemuin-2/8 #154 S_W6
pmepizm-4/8 #121 S_P1
oiprpnsopr-5/8 #185 S_W4
ppsi-8/8 #118 k14k
4 9:50-10:35 j.angielski Sk S_30 zaj_sport_p DW POLONIA mielsk-1/8 EP S_7a
nikemuin-2/8 #800 S_W4
ppotpis-3/8 #346 S_2
pouism-4/8 #132 S_W7
pdlm-5/8 #204 S_3
proo-8/8 #148 S_20
zaj_sport_p DW POLONIA pai-1/8 KI k34k
poremuin-2/8 #141 S_26
psl-3/8 #2 S_2
pruism-4/8 #129 O2
popmpkiubk-5/8 #183 k14k
prpbd-8/8 #119 S_4
5 10:45-11:30 biol BK S_12 zaj_sport_p DW POLONIA ppsk-1/8 #103 S_8
prppp-2/8 #151 S_13
ppotpis-3/8 #346 S_2
kuism-4/8 #130 S_W5
ppdlm-5/8 #190 S_W2
ppoo-8/8 #147 S_21
zaj_sport_p DW POLONIA prlsk-1/8 #08 S_5
oremuin-2/8 #996 S_23
ppotpis-3/8 #347 S_P1
pmepizpih-4/8 #124 S_W4
pirppit-5/8 #180 O2
S-8/8 #098 S_12
6 11:40-12:25 j.polsk AB S_22 przedsięb. K_ k20 prutk-1/8 #05 S_8
pemuin-2/8 #158 k25
potp-3/8 #15 S_P1
meipeie-4/8 #127 S_17
pousrkił-5/8 #188 S_3
paad-8/8 #144 k14k
mat MV S_27 j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #164 S_31
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #164 S_31
psl-3/8 #2 S_2
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #164 S_31
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #164 S_31
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #164 S_31
7 12:45-13:30 mat MV S_27 r_matematyka MV S_27 prsso-1/8 Ja S_20
pemuin-2/8 #158 k22
potp-3/8 #15 S_P1
pm-4/8 #101 S_17
pousrkił-5/8 #188 S_3
pro-8/8 #149 S_21
hist HP S_24 prlsk-1/8 #08 S_5
npoimcmiu-2/8 #150 S_25
pkuism-4/8 #131 S_W4
ppirppit-5/8 #182 S_3
ppaad-8/8 #143 S_20
8 13:40-14:25 biol BK S_12 j.angielski Sk S_30 ppp-2/8 #153 S_W1
jaz-8/8,3/8 #448 S_30
ppsium-4/8 #137 O1
ppoiprpnsopr-5/8 #186 S_W7
jaz-8/8,3/8 #448 S_30
j.polsk AB S_22  
9 14:35-15:20 chem SM S_26 hist HP S_24   j.polsk AB S_22 zaj_sport_p DW POLONIA
10 15:30-16:15 j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #501 S_13
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #501 S_13
j.rosyjski-3/8 #489 S_32
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #501 S_13
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #501 S_13
j.niemiecki-4/8,2/8,5/8,1/8,8/8 #501 S_13
infor DK S_3 zaj_sport_p DW POLONIA fizyka S_18 zaj_sport_p DW POLONIA
11 16:25-17:10 j.rosyjski-3/8 #489 S_32 zaj.wych EH k20 zaj_sport_p DW POLONIA potpis-3/8 #18 S_W7 zaj_sport_p DW POLONIA
12 17:20-18:05 zaj_sport_p DW POLONIA   zaj_sport_p DW POLONIA potpis-3/8 #18 S_W5  
13 18:15-19:00 zaj_sport_p DW POLONIA     potpis-3/8 #18 S_W5  
14 19:10-19:55 zaj_sport_p DW POLONIA        
Drukuj plan
wygenerowano 22.10.2021
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum